BANDIRMA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

Paylaş
 

Bandırma Anadolu Lisesi 2016-2017 yılı mezuniyet töreni Bandırma Anadolu Lisesi kapalı salonunda yapıldı. Mezuniyet törenine Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Güler, Okul Müdürü Ali İhsan Tekin, Manyas İlçe Spor Müdürü Kudret Egen , öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Tören açılışı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okul Müdürü Ali İhsan Tekin’in konuşmasının ardından bayrak flama devir teslim töreni, 2011 yılında mezun olan Sedef Derli’ in konuşmasının ardından dereceye giren öğrenciler Berna Fen, Kader Karatekin ve Betül Sidat’a ödülleri İlçe Milli Eğitim şube müdürü Ercan Güler, Mehmet Sert ve Kudret Egen tarafından verildi. Mezun olan öğrencilere diplomaları verildikten sonra kep atma töreni yapıldı.

Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ederim
2016- 2017 Eğitim -öğretim yılı Bandırma Anadolu Lisesi Mezuniyet törenine hoş geldiniz diyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum diyerek, Tekin yaptığı konuşmasında;” Çok kıymetli velilerimiz emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı, bir ebeveyn olarak; idarecilerim, bütün öğretmenlerim , personelim ile hizmet ederek onların daha kendinden güvenen, ne istediğini bilen hedefleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü, yaşamayı ve yaşatmayı seven görev bilincine sahip, sevgi dolu bireyler olarak, sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum. Sayın veliler, öğrencilerime yaklaşan LYS sınavlarında başarılar diler onlara olan desteklerinizin devamını temenni ederim. Değerli meslektaşlarım, bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız evlatlarımı bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ederim” dedi
Ulu Önder Atatürk” Bütün umudum gençliktedir” diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet etmiştir
Tekin konuşmasının devamında.;” Sevgili gençler, okula ilk başladığımız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyetinizi yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Sizlerin gelecekteki başarınızla; bizleri, okulumuzu ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır. Değerli Gençler, bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu Önder Atatürk” Bütün umudum gençliktedir” diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet etmiştir. İnanıyorum ki; sizler de umutlarımızı ve güvenimizi boşa çıkarmayacak ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine ulaştıracaksınız. Buna bütün kalbimle inanıyor ve tekrar söylüyorum. Sizlerden dürüst, adil ve değerlerine bağlı iyi bir insan olmanızı istiyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.