BANDIRMA AK PARTİ'DEN "GÖVDE GÖSTERİSİ" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA AK PARTİ’DEN “GÖVDE GÖSTERİSİ”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Ak Parti ilçe teşkilatı tam kadro referandum hazırlıklarına start verdi. Balıkesir milletvekili Sema Kırcı, İl Başkanı Hasan Demiraslan, İl Koordinatörü Ahmet Gökhan Sarıçam, Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaçar ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özgün’ün katıldığı bilgilendirme toplantısında mahalle sorumlularına, sandık asil görevlilerine, bina sorumlularına yönelik teknik bilgiler verilirken, referandumda izlenecek yol haritası da belirlendi.

Coşkuyla başlayıp biten bilgilendirme toplantısında konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı, ülkenin zor bir süreçden geçtiğini belirterek “ Birlik, beraberlik içinde hareket ederek ülkemizin bekasını düşünerek hareket etmeliyiz. Anayasa değişikliği meclisten geçerek referandum sürecine girilmiş bulunuyor. 16 Nisan günü sadece evet ya da hayır demeyeceğiz. Bu referandum da vereceğimiz oylarla ülkenin geleceğini belirleyeceğiz. Türkiye demokratik bir hukuk devletidir. Vereceğimiz evet oylarıyla rejimi değiştirmeyeceğiz. Daha sorumluluk taşıyan bir cumhurbaşkanı ve meclisi belirleyeceğiz. Bu süreç de Ak Parti rozetlerimizi çıkaracağız. Milleti ayrıştırmadan halkımıza neden Evet diyeceğimizi anlatarak çocuklarımızın geleceğini kurtaracağız. “ dedi.

Daha sonra sırasıyla Ak Parti il başkanı Hasan Demiraslan, il koordinatörü Ahmet Gökhan Sarıçam ve Balıkesir milletvekili Sema Kırcı konuşarak partililere referandum sürecinde yapmaları gerekenleri anlattılar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.