BANDIRMA AK PARTİ'DE KRİTİK GÜN "BUGÜN" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA AK PARTİ’DE KRİTİK GÜN “BUGÜN”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Eşref Kasapoğlu’ndan boşalan koltuğa Milletvekili Sema Kırcı’nın Bandırma’da birlikte çalışmak istediğim isim dediği Alp Bostancı‘nın atamasının Pazartesi günü(bugün) yapılması bekleniyor.

Bandırma’da uzun süredir teşkilat konusunda ciddi sıkıntılar yaşadığı konuşulan Ak Parti’nin yeni başkanının Alp Bostancı olacağı ve Bostancı’nın da milletvekili Sema Kırcı’dan tam destek alarak yönetim kurulu listesini hazırladığı siyasi kulislerde konuşulmaya devam ediyor. Bostancı Kırcı’dan tam yetki alırken Bandırma’da daha önce olmadığı kadar etkili bir yönetim listesi oluşturacağı Sema Kırcı’nın seçim boyunca dikkat ettiği “vefa hareketi” doğrultusunda partinin kimi eski etkili isimleriyle de görüşmelerin tamamlandığı öğrenildi.

SEMA KIRCI İSTEDİ  ALP BOSTANCI YENİ İLÇE BAŞKANI

7 Haziran seçimlerinden hemen sonra Ak Parti teşkilatının çalışma performansından hiç memnun olmayan ve bu durumu da açıkça belirten Kırcı işi sıkı tutuyor. Teşkilatlanmada tam yetki verdiği Alp Bostancı‘nın ise toplumun tüm kesimlerine dokunacak bir teşkilatla gündeme bomba gibi düşecek önemli isimleri partiye kazandıracağı ve bu iddialı yönetimin uzun zamandır konuşulan teşkilat ve taban arasında kopan bağı tamir etmeye yönelik çalışmalar gerçekleştireceği öğrenildi.

KADIN VE GENÇLİK KOLLARINA YENİ BAŞKAN

Gençlik kolları ve Kadın kolları için efsane isimlerin partiye geri kazandırılacağı öğrenilirken. Özellikle gençlik kollarının çalışmaları ve statüsü üzerine önemli değişiklikler gidileceği gelen bilgiler arasında.Alp Bostancı‘nın Sema Kırcı’dan aldığı tam destekle gençlik kollarının eski başkanları ile bir görüşme yaptığı ve bu noktada yönetimin şekillendirildiği öğrenildi.

TEŞKİLAT VE TABAN ARASINDA KOPMA NOKTASINA GELEN BAĞ YENİDEN ONARILACAK

Daha önceki dönemlerde yapılan hataların yeniden ele alınarak toplumun tüm kesimleri ile kucaklaşılacağı ve yeni genç siyasetçilerin yetiştirileceği bir yönetim anlayışının hakim kılınacağı Sema Kırcı’nın da bu yönde özel bir isteği olduğu öğrenildi. Parti kulislerine yakın bir isimden edinilen bilgiye göre Alp Bostancı başkanlığında bir ekipçe hazırlanan yönetim kurulu listelerinden eski yönetimlerde yer alan bir çok ismin yeni yönetimde yer almayacağı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.