BANDIRMA AİLESİNDEN ŞEHİT POLİS NARİN'İN AİLESİNE EV | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA AİLESİNDEN ŞEHİT POLİS NARİN’İN AİLESİNE EV

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Diyarbakır’da Şehit olan Polis İlker Narin’in ailesine Bandırmalı yardımsever vatandaşlar desteği ile ev alındı.

Diyarbakır’da şehit olan Polis İlker Narin’in eşine ve yetim kalan 2 yaşındaki Meyra’ya Bandırma Kaymakamlığı’nın girişimleri ile hayırseverlerin de desteği alınarak alınan evin tapusu ve yeni evin anahtarı, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman tarafından şehit eşi Emel Narin’e baba evinde verildi.

Ziyarette Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Milletvekili Sema Kırcı, Garnizon Komutanı Tuğeneral Mustafa Rüştü Çelenk, Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, Müftü Süleyman Küçük de hazır bulundu.

Kaymakam Tuncay Sonel: “ Bandırma’da şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret ettiğimiz bir kaç ay önce Diyarbakır’da şehit olan Polisimizin eşine ve küçük yavrusuna ev sözü verdiklerini bunu da Bandırma Ailesi olarak hayırseverlerimizin desteğini alarak yerine getirdiklerini” söyledi.

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman da, Şehit Ailelerimiz başımızın tacıdır. Her zaman onların yanındayız. Kaymakamımızın girişimiyle Hayırseverlerin de desteği ile alınan bu güzel evin tapusunu verdik. Hayırlı olsun. Katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum diyerek duygularını yerine getirdi.

Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı da, Böyle hayırlı bir işte burada bulunmaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Başta Kaymakamımız olmak üzere katkıda bulunan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.