BANDIRMA ADD'DEN 30.YIL YEMEĞİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA ADD’DEN 30.YIL YEMEĞİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şube Başkanlığı 30. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Grand Asya Otel’de geniş katılımlı bir gece düzenledi. Grup Markaj’ın sahne aldığı geceye Bandırma Belediye Başkanvekili Sibel Salı, ADD Genel Merkez Yöneticisi Uğur Kayıalp, İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda dernek üyesi katıldı.

-Bağımlılığımızı yineliyoruz
Gecede konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat “Kurucu kadrolarımızın yolu yolumuz, mücadeleleri namusumuzdur. Derneğimizin kurucu genel başkanı, devrim ve demokrasi şehidimiz Prof.Dr. Muammer Aksoy başta olmak üzere bütün kurucularımızı selamlıyor, bağlılığımızı yineliyoruz” dedi.

-Reçete Atatürkçü Düşünce’dir
Millî Mücadelenin 100’üncü, Derneklerinin kuruluşunun 30.yılında dünyanın büyük çalkantılar içerisinde olduğunun altını çizen Polat “Böyle bir dönemde milletimizin için gerçek ve en doğru reçete Atatürkçü Düşünce’dir. Özlediğimiz, istediğimiz Atatürk Cumhuriyeti’ni Milli Mücadelenin 100. yılından alacağımız güç ve enerji ile yeniden kazanacağız. Atamıza ve kurucularımıza layık olacağız. Zafer yine Atatürkçü Düşünce’nin, Demokrasinin ve Cumhuriyetin olacaktır. Yolumuz açık olsun” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.