Bandırma 1'inci İlkokullar arası Futbol Turnuvası | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Bandırma 1’inci İlkokullar arası Futbol Turnuvası

Paylaş
 

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan ilkokullararası futbol turnuvasının kuraları Şehit Süleymanbey İlköğretim Okulu’nda çekildi.

Futbol turnuvasına ilçedeki 17 ilköğretim okulu katılacak. Turnuva 16 Mart 2016 tarihinde Bandırma Gelişim Halı Saha Spor Tesislerinde yapılacak maçlarla başlayacak.

Tek devreli lig usulü ile yapılacak grup müsabakaları 4 Nisan tarihinde sona erecek. Çeyrek ve yarı finaller 5-12 Nisan’da, 3 ve 4’üncülük maçları 13 Nisan’da ve final maçı ise 15 Nisan 2016 tarihinde yapılacak.

İlkokullararası futbol turnuvasının düzenlenmesinde, ilköğretim öğrencilerinin erken yaşta sporla buluşturup tanıştırılması, öğrencilerin sağlıklı açık hava etkinliklerine yöneltilmesi ve okullar arası iletişimin güçlendirilmesi hedefleniyor.

Futbol turnuvasının koordinatörlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Şube Müdürü Önder Turhan, Atatürk Özel Eğitim Ortaokulu Müdürü Algan Kartal ve Şehit Süleyman Bey İlkokulu Müdürü Hasan Şahin tarafından yürütülüyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.