Balıkesir'in Hedefleri Büyük | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Balıkesir’in Hedefleri Büyük

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Ticaret Odası’nın Şubat ayı meclis toplantısında Dış Ticaret Uzmanlık eğitimini bitiren kursiyerlerin sertifikaları dağıtıldı.

Balıkesir Ticaret Odası olağan Meslek Komitesi Şubat Ayı toplantısı yapıldı. Toplantının açılış konuşmasında Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler; “Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimini tamamlayan kursiyerleri tebrik ediyorum. Türkiye’nin hedefleri olduğu gibi Balıkesir’inde büyük hedefleri var, özellikle ihracat boyutunda. Bu yüzden bu süreçte sizlere daha fazla ihtiyacımız var. 2 yıldır birçok çalışmaya imza attık. Seçim öncesinde verdiğimiz sözlerin yüzde 75 i tamamlanmış durumda. Kalan kısmı ise seçime kalan 1,5 yıl içerisinde tamamlayacağız. Bunlarda Balıkesir içim imza niteliğinde projeler olacak inşallah” dedi.Toplantıya katılan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Sorumlusu Özlem Toplu, MIPIM Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.Toplantı sonunda Balıkesir Ticaret Odası’nın düzenlediği Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi’ne katılan kursiyerlere Kurs Bitirme Belgelerini BTO Başkanı Fahri Ermişler takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.