"BALIKESİR'İN EN"LERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

”BALIKESİR’İN EN”LERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Paylaş
 

BANDIRMA’DAN 3 OKUL 1.’LİK VE 2.’LİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ…

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen “Balıkesir’in En” leri ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fahri Acar ve İbrahim Bayar, başarılı bulunan okulların eğitim yöneticileri katıldı.

Ödül töreni, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fahri Acar´ın projenin süreci hakkında bilgi veren açılış konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ın konuşmalarıyla devam etti.
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Balıkesir’de eğitimin niteliğinin artırılması amacıyla 2014-2015 eğitim öğretim yılında başlatılmış olan ve “En Hijyenik, En Sosyal, En Kaliteli, En Engelsiz ve En Teknolojik” okul/kurum kategorilerinde yaklaşık 80 okulumuz başvuruda bulunmuştur. Yapılan değerlendirmeler sonunda bu okul/kurumlara saha ziyaretleri düzenlenerek dereceye alan okullar belirlenmiştir” denildi.

Bandırma’dan 3 okul derce aldı

EN SOSYAL kategorisinde BANDIRMA ANADOLU LİSESİ 1. Olurken,
EN ENGELSİZ kategorisinde 2.’lik ödülünü ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM ORTAOKULU aldı. EN TEKNOLOJİK kategorisinde ise BANDIRMA RECEP GENCER MTAL 2.’lik ödülüne layık görüldü.

MARİFET İLTİFATA TABİDİR
İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız konuşmalarına, Dağ tepesinde bir çam olamazsan; / Vadide bir çalı ol. /Fakat oradaki en iyi küçük çalı sen olmalısın. /Cadde olamazsan patika ol. /Güneş olamazsan yıldız ol. /Kazanmak yahut kaybetmek ölçü ile değildir. /Sen her neysen onun en iyisi olmalısın. Şiiriyle başladı. Eğitim yöneticilerine kendisini tanıtmasının ardından böylesine güzel geleneğin bundan sonra da devam etmesini dileyerek, “Marifet iltifata tabidir. Balıkesir’in eğitiminin niteliğinin artırılması adına yapılacak her türlü çalışmanızda her zaman yanınızda olacağımı belirtmek istiyorum. “Balıkesir’in En”leri projesinde emeği geçen İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fahri Acar ile İbrahim Bayar başta olmak üzere katkılarınız için siz eğitim yöneticilerine ve sizlerin şahsında kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ederim.” Sözlerine yer verdi.
“Balıkesir’in En” leri projesi kapsamında dereceye alan okulların eğitim yöneticilerine ödüllerinin verilmesinin ardından sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.