BALIKESİR'E YENİ BİR YATIRIM DAHA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR’E YENİ BİR YATIRIM DAHA

Paylaş
 
Sağlık alanında her geçen gün gelişen ve büyüyen Balıkesir’e, yeni yatırımlar kazandırılmaya devam ediyor.

Hayırsever Serkan Topluoğlu tarafından Edremit İlçesi Güre Mahallesine Aile Sağlığı Merkezi kazandırılacak. Hayırsever Serkan Topluoğlu tarafından yaptırılacak “Aile Sağlığı Merkezi” protokolü, Balıkesir Valiliğinde düzenlenen törenle imzalandı.

Edremit İlçesi Güre Mahallesine 600 metrekare alana 2 Aile Hekimliği Birimi yaptırılacak.
Hayırsever Serkan Topluoğlu, Balıkesir’e sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını belirtti.

BALIKESİR’E YENİ BİR YATIRIM DAHA
Vali Ersin Yazıcı ise, devlet ile millet birlikteliğine dikkat çekti.
Vali Ersin Yazıcı, yapacakları yardım nedeni ile hayırsever iş adamı Serkan Topluoğlu’na teşekkür ederek, “Bugün sağlık alanında önemli bir ihtiyacımızı gidermek için protokol imzalıyoruz. Balıkesir’i sağlık alanında da en iyi noktalara getirmiş olacağız. Bu hizmet vatandaşlarımıza büyük fayda sağlayacak bir hizmet olacak. Balıkesir, hayırseverliği ile de öne çıkmış olan bir il. Bu anlamda başta eğitim olmak üzere, sağlık ve diğer sosyal konularda çok güzel destekler var. Biz bu destekler için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah yardımlarınızı kabul etsin. Topluoğlu ailesinin kazançlarının bereketli olmasını diliyor, yaptıracakları Sağlık Merkezinin Balıkesir’imize, Edremit ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

PROTOKOL İÇİN İMZALAR ATILDI
Tören, yapılan bağış protokolüne imzaların atılması ile son buldu.
Aile Sağlığı Merkezi protokolü Vali Ersin Yazıcı, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Necati Kelemençe ve hayırsever Serkan Topluoğlu arasında imzalandı.
Yapılacak protokol sonrasında inşaatın hemen başlayacağı ve en kısa zamanda tamamlanarak hizmete gireceği bildirildi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.