BALIKESİR'DEN KINIK'A MADEN ŞEHİTLERİ PARKI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR’DEN KINIK’A MADEN ŞEHİTLERİ PARKI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İzmir’in Kınık ilçesinde düzenlenen mitinge vatandaşlara seslenen Başbakan Binali Yıldırım, daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile tamamlanan Kınık Maden Şehitleri Parkı’nın açılışına katıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmadığı için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile tamamlanan parkın kurdelesini Başbakan Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile birlikte kesti.

Bakanlar, milletvekilleri ve Başkan Uğur ile birlikte parkı gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başbakan Yıldırım, park hakkında bilgi alırken, Başkan Uğur’a da desteklerinden ötürü teşekkür etti. Başbakan Yıldırım, daha sonra ilçeye doğalgaz getirilmesi nedeniyle meşaleleri yaktı. Programın ardından Başbakan Yıldırım Kınık Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile görüştü. Yıldırım’a Başkan Uğur da eşlik etti.

Kınık programına Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ve AK Parti İzmir milletvekilleri katıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.