BALIKESİR'DE ATIK PİL KAMPANYASI ÖDÜLLERİ SEVİNDİRDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR’DE ATIK PİL KAMPANYASI ÖDÜLLERİ SEVİNDİRDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından atık pillerin doğadaki zararlarını önlemek ve atık pilleri geri kazanabilmek amacıyla düzenlenen ‘Ödüllü Atık Pil Kampanyası’ ile 6 ay içerisinde 7,5 ton atık pil toplanarak TAP (Taşınabilir Atık Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği)’a teslim edildi.

BAŞKAN UĞUR’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Albay Tayyar – Nuran Oğuz İlkokulu 2000 adet pil toplayarak 2 adet masa tenisi, Naciye Kabakçı Anaokulu 1000 (Bin) adet pil toplayarak 1 adet masa tenisi almaya hak kazandı. Kampanyaya katılarak masa tenisini almaya hak kazanan okullarımıza verilen ödüller öğretmen ve öğrencileri sevindirdi. Balıkesir Çocuk Köyü’nde düzenlenen ve büyük ilgi gören ödül töreninde çevreyi korumanın önemine vurgu yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, atık pilleri toplayarak çevre kirliliğinin önlenmesine katkı sağlayan katılımcılara Çevre Dostu Sertifikalarını vererek teşekkür etti. Öğrenciler, veliler ve okul idarecileri ödüllü atık pil kampanyası için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.