BALIKESİR'DE 1600 KİŞİYE İŞ İMKANI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BALIKESİR’DE 1600 KİŞİYE İŞ İMKANI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İŞKUR İl Müdürlüğü ile başta belediyeler olmak üzere kamu kurumları arasında imzalanan protokolle toplamda 1600 kişiye iş imkanı sağlanacak.

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geçici iş imkanları için vatandaşlar İŞKUR İl Müdürlüğüne, Edremit ve Bandırma İŞKUR İlçe Müdürlüklerine başvuru 3 Mart Cuma tarihine kadar yapabilecek. Kurumlara alınacak işçilerin dağılımı ise şöyle: Büyükşehir Belediye Başkanlığı 400 kişi. Altıeylül Belediye Başkanlığı 60 kişi. Karesi Belediye Başkanlığı 60 kişi. Bigadiç Belediye Başkanlığı 40 kişi. Sındırgı Belediye Başkanlığı 30 kişi. Savaştepe Belediye Başkanlığı 30 kişi. Kepsut Belediye Başkanlığı 30 kişi. Dursunbey Belediye Başkanlığı 30 kişi. Susurluk Belediye Başkanlığı 40 kişi. Gönen Belediye Başkanlığı 40 kişi. Marmara Belediye Başkanlığı 25 kişi. Havran Belediye Başkanlığı 30 kişi. Gömeç Belediye Başkanlığı 20 kişi. Burhaniye Belediye Başkanlığı 40 kişi. İvrindi Belediye Başkanlığı 30 kişi. Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü ve bağlı ilçeleri 545 kişi. Balıkesir Müftülük ve bağlı ilçeler 50 kişi. Bandırma Koyunculuk ve Araştırma 100 kişi.

(Ümit Ulus)

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.