BALIKESİR'DE 1.5 AY ÖNCE KAYBOLAN GENÇ KIZ BULUNAMADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BALIKESİR’DE 1.5 AY ÖNCE KAYBOLAN GENÇ KIZ BULUNAMADI

Paylaş
 

Balıkesir’in Gönen ilçesininHavutça mahallesinde bir buçuk ay önce kaybolan ve henüz bulunmayan 19 yaşındaki Tülay Ateş’in ailesi genç kızın hayatından endişe ediyor.

Kaybolduğu günden bu yana bir daha haber alınamayan genç kızın ailesi,polis ve jandarmaya haber verdi.Yapılan aramalara rağmen henüz bulunamayan 19 yaşındaki Tülay Ateş için arama çalışmaları sürüyor.

Görgü tanıklarına göre,4 Eylül 2016 tarihinde kaybolan genç kızın, akşam saatlerinde kırmızı bir binek otomobil ile alınıp götürdüğü iddia edildi.

Bu süreçte annesinin iki defa felç geçirdiği,babasının ise iki ameliyat geçirdiği öğrenilen 19 yaşındaki genç kızın %25 zeka engeli ve kronik astım rahatsızlığı bulunduğu belirtildi.

4 Eylül 2016’dan bu yana kayıp olan genç kızın ailesi bir buçuk aydır perişan olduklarını belirterek; ‘ Tülay’ın yerini bilen,gören,duyan varsa Allah rızası için söylesinler.Allah rızası için bize yardım etsinler..’ diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan DOLANDIRICININ ALTIN DOLU ZANNETTİĞİ TORBADAN PATATES VE SOĞAN ÇIKTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.