foto-deniz1

BALIKESİR VALİSİNDEN MEHMETÇİK İLE ANLAMLI BULUŞMA

7
Paylaş
 

MEHMETÇİK İLE ANLAMLI BULUŞMA
Vali Ersin Yazıcı, İl Jandarma Komutanlığında vatani görevini yapan askerlerle iftar yaptı.
İl Jandarma Komutanlığında vatani vazifesini yerine getiren askerlerimizle iftar sofrasını paylaşan Vali Ersin Yazıcı’ya Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Taner Büyükgöz eşlik ettiler. İftar yemeği sırasında er ve erbaşlarla karşılıklı sohbette bulunan Vali Yazıcı, kahraman Mehmetçiklerin sofrasında bulunmanın kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini belirtti.
BU VATAN HEPİMİZİN, KORUMAK DA YİNE HEPİMİZİN GÖREVİ
Türkiye için hep beraber çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Vali Yazıcı, “Bu vatan hepimizin, korumak da yine hepimizin görevi. Ülkemizi bölmeye çalışan her kim olursa olsun, hiçbir zaman buna fırsat vermeyeceğiz. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum.” dedi.
KUTSAL VATAN GÖREVİNİ YERİNE GETİRİYORLAR
Güvenlik güçlerinin yaptıkları hizmetin kutsallığına değinen Vali Yazıcı, “Sizler, kendi sorumluluk alanınızda emniyet ve asayiş hizmetlerinin teminine, tesisine ve devamlılığına koşturup hizmet ediyorsunuz. Tüm bunlardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kutsal vatan görevlerini yapan kardeşlerimize hayırlı teskereler diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, kutsal vatan toprakları ve Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve bütünlüğü uğruna hayatını kaybeden tüm aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize sağlık diliyor, rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sizlere, ailelerinize, sevdiklerinize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

3

Bir önceki yazımız olan BAŞKAN UĞUR BALIKESİRSPOR VE BANDIRMASPOR'U DESTEKLİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.