BALIKESİR TİCARET ODASI 'SIAL PARİS 2016 GIDA FUARI'NA İŞ GEZİSİ DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR TİCARET ODASI ‘SIAL PARİS 2016 GIDA FUARI’NA İŞ GEZİSİ DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Ticaret Odası tarafındanKOSGEB destekli gerçekleştirilen ziyarete 18 firma temsilcisi katıldı. Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan ve iki yılda bir Paris’te düzenlenen fuara, 105 ülkeden 7 bin stant katılımcısıyla 194 ülkeden 155 bin ziyaretçi iştirak etti.

Balıkesir ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gıda sektörü temsilcileri, düzenlenen program kapsamında sektördeki global gelişmeleri yakından inceleme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı yakaladı.

BTO Meclis Üyesi Atilla Acar başkanlığındaki heyet,  Fransa‘nın önde gelen kuruluşlarından MUSİAD Paris  üyesi SARL, Celame  ve SAS Ravalux firmaları ileKOSGEB ortaklığında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

Heyet üyelerinin Fransız sektör temsilcileriyle bir araya geldiği görüşmelerdeBalıkesir‘in ticari ve ekonomik altyapısı hakkında bilgi verdi. Türkiye’yi doyuran ilBalıkesir için gıda sektörünün rolünün büyük olduğunu ve güçlü Balıkesirekonomisinin lokomotifi olduğunu belirten heyetimiz Fransa iş dünyasıyla işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.