foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BALIKESİR SANAYİDE CAZİBE MERKEZİ OLUYOR

mks devo kimya
Paylaş
 

MKS DEVO Kimya tarafından bu yıl 3. Düzenlenen ekonomik forum buluşması bu yıl Bandırma Organize Sanayi Bölge’sinde gerçekleşti.

Düzenlenen forumda konuşmacı olarak yer alan Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur ‘da ekonomiye dair şunları kaydetti..

“Bu sene 3 . olarak Korgun Bey’in misafiri olduk. MKS DEVO kimyanın ciddi yatırımları var. Türkiye’nin kimya anlamında önemli bir cari açığı bulunuyor yaklaşık olarak 60 milyar dolar bu sektörde mücadele ediyor. Devo kimya Türkiye’yi Balıkesir’i ürünleriyle dünyaya duyurmaya çalışıyor. İnşallah Allah kolaylık verir. Kendisi sanayici olarak elini değil vücudunu taşın altına koymuş bir isim. İnşallah bizde Balıkesir Sanayi Odası olarak gerekli desteği maddi manevi kendisiyle paylaşıyoruz. Tabi Balıkesir ve Türkiye anlamında çok hızlı gelişmeler var .Dünyada hızı ekonomik anlamda siyasi anlamda inşallah ülke olarak bunlara ayak uyduracağız. Bazı sıkıntılar olabilir siyasi ekonomik olarak ama sanayici çalışmaya üretmeye devam ediyor. Yeter ki bizim önümüz açılsın yatırımlarımız devam ediyor. Balıkesir Sanayi Organize Sanayi bölgesinde Bandırma’da şuan yer kalmadı büyümeye geçti. Ciddi anlamda talepler var. Talepler sırada Güney Marmara, Osman Gazi Köprüsü , Çanakkale Köprüsü ve otobanlarla birlikte ciddi bir cazibe merkezi haline geldi. Sanayiciler Balıkesir’e , Bandırma’ya , Gönen’e ciddi anlamda talep gösteriyorlar. İnşallah bizde odalar olarak yerel yönetimlerle birlikte elimizden geldiği kadar sanayicilere destek olmaya çalışıyoruz. Ben bu organizasyon için Korgun Bey’e çok teşekkür ediyorum. İnşallah bugün güzel bir sunum olur. Ekonomi anlamında üstadları dinleriz. Hepinize saygılar sunuyorum teşekkür ederim.” dedi.

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Uğur , Türkiye ve Balıkesir sanayisinin cazibe merkezi olmaya devam ettiğini belirtti.

 

 

Kaynak: Tv100

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.