BALIKESİR SAĞLIĞINA HAYIRSEVER DESTEĞİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR SAĞLIĞINA HAYIRSEVER DESTEĞİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Sağlık alanında her geçen gün gelişen ve büyüyen Balıkesir’e, yeni yatırımlar kazandırılmaya devam ediyor. Hayırsever iş adamı Süleyman İlik tarafından Marmara ilçesine hastane kazandırılacak. Hayırsever Süleyman İlik tarafından yaptırılacak “Marmara İlçe Hastanesi” protokolü, Balıkesir Valiliğinde düzenlenen törenle imzalandı.
Marmara ilçesi Cumhuriyet Mahallesine 5.182,29 metrekare alana 5.000.000,00 TL. harcanarak “Süleyman İlik Marmara İlçe Hastanesi” yaptırılacak.
Hayırsever Süleyman İlik, Balıkesir’e sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını belirtti.
BALIKESİR’İ SAĞLIK ALANINDA DA EN İYİ NOKTALARA GETİRMİŞ OLACAĞIZ
Vali Ersin Yazıcı ise, devlet ile millet birlikteliğine dikkat çekti.
Vali Ersin Yazıcı, yapacakları yardım nedeni ile hayırsever iş adamı Süleyman İlik’e teşekkür ederek, “Bugün sağlık alanında önemli bir ihtiyacımızı gidermek için protokol imzalıyoruz. Balıkesir’i sağlık alanında da en iyi noktalara getirmiş olacağız. Bu hizmet vatandaşlarımıza büyük fayda sağlayacak bir hizmet olacak. Balıkesir, hayırseverliği ile de öne çıkmış olan bir il. Bu anlamda başta eğitim olmak üzere, sağlık ve diğer sosyal konularda çok güzel destekler var. Biz bu destekler için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah yardımlarınızı kabul etsin. İlik ailesinin kazançlarının bereketli olmasını diliyor, yaptıracakları hastanenin Balıkesir’imize, Marmara ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.
ÇALIŞMALAR KISA SÜRE İÇERİSİNDE BAŞLAYACAK
Tören, yapılan bağış protokolüne imzaların atılması ile son buldu.
Marmara İlçe Hastanesi protokolü Vali Ersin Yazıcı, Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Refik Budak, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve hayırsever Süleyman İlik arasında imzalandı.
Yapılacak protokol sonrasında inşaatın hemen başlayacağı ve en kısa zamanda tamamlanarak hizmete gireceği bildirildi. Hayırsever Süleyman İlik’in Marmara’ya hastane yaptıracağı haberi ilçede memnuniyetle karşılandı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.