BALIKESİR MİLLETVEKİLİ KÜLEFLİ KÖYÜ’NDE

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKP Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı ilçe Başkanı Alp Bostancı yönetim kurulu üyeleri ve partililer 15 araçlık konvoyla Bandırma Külefli köyünde seçim çalışması yaptı.

Köyde ilk önce Alp Bostancı konuştu. Yapılan çalışmaları anlattı. Daha sonra Milletvekili Sema Kırcı yaptığı konuşmada Suriyede yaşanan olayları Ankarada Garda patlayan 2 canlı bomba olayını yapan dış güçleri anlattı.
Sema Kırcı ” Biz memleket için çalışıyoruz hepimiz aynı gemideyiz birlik beraberlik içinde olalım herkes takkesini önüne koyup düşünsün memleket 13 yıl önce neredeydi şimdi nereye geldi İstanbula 3.boğaz köprüsü yapılıyor Dünyanın en büyük hava limanı İstanbula yapılıyor. Türkiye gelişti, zengilleşti birbirimize kenetlenelim bizi kimse yıkamaz. Türkiyenin büyümesini zenginleşmesini çekemeyen dış güçler bizi bölüp parcalamak için uğraışıyor fakat başaramayacaklar .
Suriyede savaş sürüyor 300 bin insan öldü 2 milyon insan Türkiyeye sığındı insanlar vatansız kaldılar Türkiye kucak açtı ölümden kurtuldular “dedi.
Sema Kırcı MHP herşeye hayır diyor memleket için faydalı iş yapmıyor biz parti politikası yapıyoruz memleket meselesi yapıyoruz. Türkiyenin her il ve ilçesine yeni modern hastaneler, duble yollar, köprüler yapıldı. 1 Kasımdan sonra işçi memur emekli, çiftçi, esnaf, sanayici sevinecek rahatlıyacak “dedi. TV 100 Külefliden canlı yayın yaptı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ KÜLEFLİ KÖYÜ’NDE

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x