BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN ""MEMLEKETİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GURURUSUNUZ"" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN ““MEMLEKETİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GURURUSUNUZ””

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Türkiye’yi gururlandıran Burhaniyeli Özel Sporcu Muhsine Gezer’i ziyaret ederek, kutladı. Ahmet Akın, “Memleketimizin ve ülkemizin gururu oldular. Sizinle gurur duyuyoruz” dedi.

İsviçre’de düzenlenen Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) Para Atletizm Gençler Dünya Şampiyonası’nda 17 yaş altı kategorisi 400 metre yarışında 62.23’lük derecesiyle altın madalyayı Türkiye’ye getirerek Balıkesir’in ve Türkiye’nin gururu olan Muhsine Gezer ile T20 kategorisinde 400 metrede 64,79 saniye koşarak ülkemize Dünya 3.lüğü başarısı ile bir madalya daha kazandıran Sevim Demircan’ı Burhaniye’de ziyaret etti. Gezer ve Demircan’a çiçek veren Ahmet Akın, sporcuları başarılarından ötürü kutladı.

5 yıl önce atletizme başlayan ve özel sporcular kategorisinde kısa sürede uluslararası başarılara imza atan Muhsine Gezer’in antrenörü Deniz Erenoğlu’nu da emek ve destekleri için tebrik eden Ahmet Akın, “Sporcularımız, Ay Yıldızlı Bayrağımızı dalgalandırarak, İstiklal Marşı’mızı Dünya’ya dinleterek Burhaniyemizin, Balıkesirimizin ve ülkemizin gururu oldular. Kendilerini bir kez daha kutluyorum. Emek veren antrenörlerini desteklerini esirgemeyen anne ve babalarını, ailelerine teşekkür ediyorum. Türkiye evlatlarımızla gurur duyuyor. Bizim de kendilerine desteklerimiz devam edecek” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.