BALIKESİR İÇİN MUHTEŞEM LİSTE | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BALIKESİR İÇİN MUHTEŞEM LİSTE

Paylaş
 

Balıkesir milletvekili aday listelerinin netleşmesinin ardından listeyi değerlendiren Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Balıkesir için hemşerilerimiz için hizmet edecek muhteşem bir liste” dedi.

Ülkeye ve Balıkesir’e hizmet için yola çıkmış, birbirinden değerli 70 milletvekili aday adayına teşekkür eden Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Partimizin 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırlanan aday listesinin Yüksek Seçim Kurulu’na verilmesiyle birlikte Balıkesir’in 9 adayının belli olduğunu söyledi.  Birbirinden kıymetli 70 aday adayları içerisinden 9 kişiyi seçmenin kolay olmadığını dile getiren Demiraslan, aday adaylarının her birinin milletvekili olmaya ve mecliste hizmet etmeye layık isimler olduğunu ifade etti.

“BALIKESİR’E HAYIRLI OLSUN”

Başkan Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimizin takdiri ile belirlenen adaylarımız sırasıyla Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Mutlu Aydemir, Ömer Alan, Osman Bıldır, Zeynep Deniz ve Encan Aydoğdu’dur. Bu liste Balıkesir için hemşerilerimiz için hizmet edecek muhteşem bir liste olmuş. Ülkemize ve Balıkesir’e hayırlı olsun” dedi. Adayların hem il merkezinde hem de ilçelerde yapacağı tüm çalışmaların programlandığını belirten Demiraslan, büyük bir motivasyonla çalışmaların devam edeceğini vurguladı. “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ve partililerimizin de katılımıyla gerek il merkezinde, gerek de Manyas, Gönen ve Havran ilçelerimizde sahaya çoktan inmiştik. Öğlen başlayan gezi çalışmalarımız, sahura kadar sürüyor. Aday listelerimizin açıklanması bize büyük güç kattı” diye konuştu.

“SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”

Balıkesir İl Teşkilatı olarak 24 Haziran’da sandıkları patlatana kadar dinlenmeden çalışacaklarının altını çizen Demiraslan, “Balıkesirlilerin bize duyduğu güveni yerine getirmek için, Reisimize verdiğimiz sözü tutmak için, ülkemiz ve geleceğimiz için 7/24 çalışacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.