BALIKESİR İÇİN MUHTEŞEM LİSTE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BALIKESİR İÇİN MUHTEŞEM LİSTE

Paylaş
 

Balıkesir milletvekili aday listelerinin netleşmesinin ardından listeyi değerlendiren Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Balıkesir için hemşerilerimiz için hizmet edecek muhteşem bir liste” dedi.

Ülkeye ve Balıkesir’e hizmet için yola çıkmış, birbirinden değerli 70 milletvekili aday adayına teşekkür eden Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Partimizin 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırlanan aday listesinin Yüksek Seçim Kurulu’na verilmesiyle birlikte Balıkesir’in 9 adayının belli olduğunu söyledi.  Birbirinden kıymetli 70 aday adayları içerisinden 9 kişiyi seçmenin kolay olmadığını dile getiren Demiraslan, aday adaylarının her birinin milletvekili olmaya ve mecliste hizmet etmeye layık isimler olduğunu ifade etti.

“BALIKESİR’E HAYIRLI OLSUN”

Başkan Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimizin takdiri ile belirlenen adaylarımız sırasıyla Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Mutlu Aydemir, Ömer Alan, Osman Bıldır, Zeynep Deniz ve Encan Aydoğdu’dur. Bu liste Balıkesir için hemşerilerimiz için hizmet edecek muhteşem bir liste olmuş. Ülkemize ve Balıkesir’e hayırlı olsun” dedi. Adayların hem il merkezinde hem de ilçelerde yapacağı tüm çalışmaların programlandığını belirten Demiraslan, büyük bir motivasyonla çalışmaların devam edeceğini vurguladı. “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ve partililerimizin de katılımıyla gerek il merkezinde, gerek de Manyas, Gönen ve Havran ilçelerimizde sahaya çoktan inmiştik. Öğlen başlayan gezi çalışmalarımız, sahura kadar sürüyor. Aday listelerimizin açıklanması bize büyük güç kattı” diye konuştu.

“SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”

Balıkesir İl Teşkilatı olarak 24 Haziran’da sandıkları patlatana kadar dinlenmeden çalışacaklarının altını çizen Demiraslan, “Balıkesirlilerin bize duyduğu güveni yerine getirmek için, Reisimize verdiğimiz sözü tutmak için, ülkemiz ve geleceğimiz için 7/24 çalışacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.