"BALIKESİR İÇİN EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞACAĞIZ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“BALIKESİR İÇİN EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Vali Ersin Yazıcı’ya makamında iade-i ziyarette bulundu. Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesi sonrasında Başkan Zekai Kafaoğlu’nu, makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunmuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren  Vali Yazıcı, Başkan Kafaoğlu ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN 24 SAAT ÇALIŞIYORUZ
Nazik kabullerinden dolayı Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür eden Başkan Kafaoğlu, ” Memleketimize, ülkemize ve güzel insanlarımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden 24 saat çalışıyoruz. İnanıyorum ki birlikte çok daha güzel ve başarılı işlere imza atacağız.”dedi. Başkan Kafaoğlu, Balıkesir’e hizmet yapma noktasında her zaman Valilik başta olmak üzere kamu kurumları ile işbirliği yapacaklarını, vatandaşa hizmet için karşılıklı diyaloğun önemli olduğunu ifade etti.

Başkan Kafaoğlu, Vali Yazıcı’ya Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü hizmetler, projeler ve planlamalar hakkında da bilgiler verdi.

BELEDİYELER YEREL YÖNETİMLERİN EN ÖNEMLİ PARÇASIDIR
Vali Ersin Yazıcı da, “Belediyeler yerel yönetimlerin en önemli parçasıdır. Belediyelerimizle çalışmalarımızda iş birliği halinde olacağız. Balıkesir ortak paydasında, Balıkesir’in geleceği için, Balıkesir’e kalıcı hizmetler sunmak için el birliğiyle, gönül birliğiyle, iş birliğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Başkan Kafaoğlu’na bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.