BALIKESİR, GÜCÜNE GÜÇ KATAN ÜRETKEN BİR ŞEHİR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR, GÜCÜNE GÜÇ KATAN ÜRETKEN BİR ŞEHİR

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Yazıcı, Balıkesir Genç İş Adamları Derneğini (BAGİAD) ziyaret etti.
Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Genç İşadamları Derneği (BAGİAD) yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, yapılan çalışmalar hakkında Başkan Emrah Bilcanlı’dan bilgi aldı.

Balıkesir Genç İş Adamları Derneği tarafından Vali Yazıcı’ya Balıkesir bölgesindeki yatırım ve yatırım planları hakkında bilgi verildi.
Balıkesir Genç İş Adamları Derneği (BAGİAD) Başkanı Emrah Bilcanlı, Vali Ersin Yazıcı’nın BAGİAD’ı ziyaret etmesinden dolayı son derece memnun olduğunu söyledi.

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ
Görüşme esnasında BAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Bilcanlı, BAGİAD olarak en büyük önceliklerinin Balıkesir halkı ve şehri olduğunu, bundan sonra da Balıkesir için sanayi ve eğitim faaliyetlerini sürdüreceklerini, BAGİAD olarak Balıkesir’in daha da başarılı olması için her türlü hizmete ve desteğe hazır olduklarını ifade etti.

BAGİAD üyeleri ile tanışan Vali Yazıcı ise, genç iş adamlarının bu denli farklı alanlarda iş yapmış olmalarından dolayı memnun olduğunu belirtti. Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Valiliği olarak iş adamlarına kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.

HEPİMİZİN AMACI BALIKESİR İÇİN ÇALIŞMAK
Balıkesir’in her geçen gün gücüne güç katan üretken bir şehir olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Hepimizin amacı koordineli bir biçimde çalışarak Balıkesir’de yaşayan vatandaşlarımızın hayat kalitesini daha da artırmak, vatandaşlarımıza istihdam sağlamak, Balıkesir’in ekonomisini daha da ileriye taşımaktır. Bu amaçla yaptığınız çalışmalarınızda ve yürüttüğünüz projelerinizde sizleri destekliyor ve başarılar diliyorum.”dedi.

Balıkesir’de istihdamın artırılmasına yönelik atılacak adımlara yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Yazıcı, iş adamlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.