BALIKESİR ESKİ VALİSİ AÇIĞA ALINDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR ESKİ VALİSİ AÇIĞA ALINDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İçişleri Bakanlığı Kararnamesiyle Temmuz 2014’de merkez valiliğine atanan Balıkesir eski Valisi Ahmet Turhan’da İçişleri Bakanlığının bugün almış olduğu karar sonrasında görevinden uzaklaştırıldı.

Balıkesir eski Valisi Ahmet Turhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “ Açığa alınanlar içerisinde ismin geçmektedir. Sevgili dostlarım bilsin ki bu hain ve alçaklar ile zerre kadar maddi ve manevi ilgim yoktur. Beni bilenler bilir ki bu vatan için gözümü kırpmadan canımı feda ederim. Medyaya bakıldığında paralel yapı ile mücadelem görülecektir. Allah’a şükür ki milletimiz bu hain saldırıdan kurtuldu. Bilin ki o gece kızımla biz de sokaktaydık. Bu millet dünyadaki tüm mazlumların ümididir. Allah milletimizi her türlü beladan korusun. Allah şahidim ki beni üzen hainler ile anılmaktır” ifadesini kullandı.

Öte yandan İçişleri Bakanlığınca yürütülen soruşturma kapsamında, Balıkesir Vali Yardımcıları Mehmet Şahin, Mustafa Üçkuyu, Fatih Kocataş, Gönen Kaymakamı Hüseyin Parlak ve Erdek İlçe Kaymakamı İsmail Karadaş ile aralarında rütbelilerin de bulunduğu 54 polis, açığa alındı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.