BALIKESİR DE KUVAYI MİLLİYE GÜNÜ KUTLANDI | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BALIKESİR DE KUVAYI MİLLİYE GÜNÜ KUTLANDI

Paylaş
 

16 Mayıs Kuva-yi Milliye Günü Adnan Menderes Mahallesindeki Kuva-yi Milliye Anıtı’nda resmi tören düzenlendi. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u temsilen Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Birol Şahin katıldı. Başkan Vekili Birol Şahin Kuva-yi Milliye Anıtı’na Türkiye haritalı çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından öğrencilerin şiir okuduğu Kuva-yi Milliye Anıtı’ndaki törenin ardından Alaca Mescit Camisinde tüm şehitler için mevlit okundu, lokma hayrı yapıldı.

Milli mücadelede tarih yazan tüm şehitlerimizin saygı ve şükran ile yad edildiği Kuva-yi Milliye Günü kutlamalarındaki bazı etkinlikler şehit haberleri nedeniyle iptal edildi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Birol Şahin, “Vatan sevgisiyle özgürlük ve bağımsızlık için savaşan tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun” dedi.

Kuva-yi Milliye Günü törenlerine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Birol Şahin, AK Parti İl Başkan Vekili Osman Sünnetçi, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Çoban, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Nazım Ergelen, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı Aydın Pehlivan, BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Şaban Akkol, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bekir Bahar, Fen İşleri Daire Başkanı Ayhan Arık,  Zabıta Daire Başkanı Gürkan Kurtbaş, Destek Hizmetler Dairesi Başkanı Şinasi Yılmaz, Kent Estetiği Daire Başkanı Zerrin Ağyar, Ulaşım ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanı İrem Kaan, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Ahmet Şahan, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Fikret Tezcan, Yazı İşleri Daire Başkanı Ekrem Özşen, diğer askeri ve mülki erkan ile öğrenciler katıldı.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.