BALIKESİR CUMHURBAŞKANINI BEKLİYOR | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BALIKESİR CUMHURBAŞKANINI BEKLİYOR

Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan,27 Mayıs 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Balıkesir’de ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

“BALIKESİRLİLERİ CUMHURBAŞKANINI

KARŞILAMAYA BEKLİYORUM”

Miting programı belli olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Mayıs 2018 Pazar günü Atatürk Stadyumunda saat 16.30’da Balıkesirlilerle buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting sonunda Kuvayi Milliye Meydanında vatandaşlarla birlikte iftar yapacak. Karşılama hazırlıklarının aralıksız sürdüğünü ifade eden Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, “Hemşerilerimizi Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini ve coşkusunu göstermek adına Pazar günü Atatürk Stadyumunda birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.  Kuvayi Milliye ateşinin yakıldığı Balıkesir’in, güçlü Türkiye’nin mimarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi bağrına basacağına inandığını kaydeden Başkan Demiraslan, “Mazlumların umudu olan, tüm iç ve dış baskıları rağmen dimdik duran Cumhurbaşkanımızın şehrimizi şereflendirecek olmaları tüm teşkilatlarımızda büyük heyecan meydana getirdi. Kendilerini ağırlamanın gururunu yaşayacağız. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, halkıyla iç içe olan Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’e yakışır şekilde ağırlayıp buradan memnun bir şekilde uğurlayacağız” dedi.

“BALIKESİR LİDERİNİ DESTEKLEYECEKTİR”

Gelişen Türkiye’nin baş mimarı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine koşmaktan da gurur duyduklarının önemle altını çizen Başkan Demiraslan, “Balıkesir, Kuvayi Milliye şehridir. Tarihin her döneminde, zorluklara birlik ve beraberlik içerisinde bir duruş sergilemiştir. Bugüne baktığımızda Ortadoğu’nun da, Afrika’nın da Kafkaslar’ın da Filistin’deki gözü yaşlı kardeşlerimizin de gözü Türkiye’de. Kahraman bir ecdadın torunları olarak liderimizin kıymetini ve gönül coğrafyamızın bizden beklentisinin öneminin farkında olmamız gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.