foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLERİ KALDIRIYOR

ENGELLERİ-KALDIRIYOR
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesince başlatılan projenin ilk etabı Bandırma’da gerçekleşiyor. “Engelsiz Yaşam Merkezi” adı altında kurulacak olan merkezde özellikle Otizm ve zihinsel engelli çocuklara ve ailelerine eğitim verilecek. İlk olarak Bandırma’da kurulacak olan ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’nin Balıkesir’in tüm ilçelerinde de açılacağı belirtiliyor.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Güney Marmara temsilcisi Uzay Keskin gazetemize yaptığı açıklamada “Özellikle zihinsel engelli çocuklarımıza Bosder’le yaptığımız protokol neticesinde uzun zamandır destek veriyorduk ama derneğin kapasitesi yeterli gelmeyince Büyükşehir Belediye Başkanımız konuyla ilgili bu projeyi gerçekleştirmek için harekete geçti.
İlk olarak Bandırma’da kuracağımız “Engelsiz Yaşam Merkezi” öncelikle zihinsel engelli çocuklarımıza ve onların ailelerine eğitim verecek. Şu an 4 katlı bir binayı turmuş bulunmaktayız. Büyükşehir Belediye başkanımız da geçtiğimiz gün özellikle bu konuyla ilgili gelişmeleri yerinde görmek için Bandırmaya geldi. Şimdi binanın bu yönde verilecek hizmete uygun hale getirilmesi için çalışıyoruz. Eğer herhangi bir aksilik çıkmazsa iki ay içerisinde merkezi hizmete açmış olacağız.” Dedi.

Bir önceki yazımız olan HAVUTÇA, “TÜRK HALKIN ÖDEDİĞİ VERGİLER KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİLİYOR!” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.