foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BALIKESİR BELEDİYE BAŞKANLARI SINDIRGI’DA BULUŞTU

BLKSR BELEDİYEBŞKN
Paylaş
 

Termal turizm alanında gelişim gösteren ve son günlerde adından sıkça söz edilen Balıkesir’in Sındırgı ilçesi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 2008 yılında Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın girişimleri ile termal turizm bölgesi ilan edilen Sındırgı ilçesinde termal yatırımlar da hızla yükseliyor. 98 derece Hisaralan bölgesinde çıkan jeotermal suyun ilçe merkezine de getirilmesi ile birlikte turizm alanındaki çalışmalar daha da hız kazandı. Termal tesislerin yanında, belediye çalışmaları da turizm potansiyeli hesaplanarak yön buluyor.

Balıkesir Belediye Başkanları Sındırgı’da Buluştu
Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın ev sahipliğinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve ilçe belediye başkanları ve eşleri üç gün boyunca yeni inşaa edilen termal tesiste konakladı. Sındırgı’da gerçekleştirilen buluşmada ev sahibi olarak Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın yanı sıra, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek katıldı.
Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Belediye Başkanlarına Sındırgı Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmet ve faaliyetler hakkında bilgiler verdiği buluşmada, Belediye Başkanları arasında tecrübe paylaşımı ve istişareler gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un başkanlığında Balıkesir ve ilçelerinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek projeler hakkında istişarede bulunuldu.
Balıkesir Bir Büyük aile projesi ile Balıkesir genelinde daha etkin hizmet için tüm belediyelerin uyum içerisinde çalıştığını ve sürekli olarak belediye başkanları ile istişare içerisinde bulunulduğunu belirten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur “Balıkesir Büyükşehir ve diğer ilçe belediye başkanlarımızla beraber yapılan hizmetler ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptık. Balıkesir belediye başkanları, büyükşehir belediyesi ile uyumlu ahenkli bir çalışma içerisinde. Sındırgı Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş’ın misafiri olduk. Çok teşekkür ediyoruz kendisine sağolsun. Misafirperverliğinden dolayı. Bizi burada üç gün ağırladı. Hem dinlendik hem istişare ettik hem görüştük. Yararlı bir toplantı iyi bir tatil olduğuna inanıyorum. İnşallah belediyelerimizin birlik beraberlik içerisinde, ahenkli bir şekilde devam edecek. “Dedi.

Bir önceki yazımız olan ENGELLİ AİLELERİNİ SEVİNDİRECEK HABER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.