BALIKESİR 50 YATIRIMCIYI AĞIRLAYACAK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALIKESİR 50 YATIRIMCIYI AĞIRLAYACAK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcı Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar Balıkesir’i gezecek, bilgi alacak.

Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Libya, Suriye, Yemen, Fas ve Moritanya ülkelerinden yaklaşık 50 yatırımcı 10 Ocak Çarşamba günü Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar 10-11-12 Ocak tarihlerinde Balıkesir’de bulunacaklar. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine ilimize gelecek olan yatırımcılar şehir turu atacaklar, fabrikaları ziyaret edecekler, Balıkesir hakkında detaylı bilgi alacaklar.

Yatırımcı heyeti ilk olarak 10 Ocak 2018 Çarşamba günü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret edecekler, ardından Paşa Camiinde öğle namazını kıldıktan sonra, Balıkesir’deki firmaları gezecekler ve bilgi alacaklar. 11 Ocak 2018 Perşembe günü ise yatırımcılar basın mensupları ve işadamlarının katılımlarıyla Balıkesir hakkında geniş bilgi alacaklar, ardından körfez bölgesine giderek burada incelemelerde bulunacaklar. 12 Ocak 2018 Cuma günü ise yatırımcılar Bandırma ilçesini ziyaret ederek bu bölgeyi inceleyecekler.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcının Balıkesir’e gelmesinin şehrin gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.