BALGÖÇ DERNEĞİNDEN BAŞKAN MİRZA'YA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BALGÖÇ DERNEĞİNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Paylaş
 

Kısa adı BALGÖÇ olan Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bandırma Şubesi Yönetim Kurulu Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

BALGÖÇ Bandırma Şube Başkanı Bülent Aygün ve Yönetim Kurulu Selçuk Kabal, Hanife Mutlu, Zülbiye Paşa, İlkan Özer, Selim Panç ve dernek üyelerinin bulunduğu ziyarette dernek Başkan’ı Bülent Aygün derneklerine vermiş olduğu destek için Başkan Mirza’ya teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Ziyarette konuşan BALGÖÇ Şube Başkanı Bülent Aygün: “Gerçekleştirilen Belediye hizmetleriyle halkımızın beğenisini kazanan Sayın Başkanımız Dursun Mirza ve ekibinin, bundan sonra da kentimize çok güzel hizmetler vereceğine inanıyorum.” Diyerek dernek çalışmaları hakkında Başkan Mirza’ya bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ne diğer dernek ve sivil toplum kuruluşlarımıza olduğu gibi imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya devam edeceğiz. Dernek Başkanımızın şahsında tüm dernek üyelerimize saygı ve sevgilerimi sunuyor ve dernek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.