foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BALCI ÇAMLIĞINDA KAFETERYA VE TUVALETLERDE SONA DOĞRU

bacı çamlığı
Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza General Balcı Çamlığı girişinde yapımı devam eden Kafeterya ve Tuvaletleri yerinde inceledi.

İncelemeler esnasında açıklama yapan Başkan Mirza: “Bildiğiniz gibi General Balcı Çamlığı’nın kullanım hakkını alarak bu alanda yeni bir proje geliştirdik. Öncelikle hastalanan ağaçların bakımını yaptık. Ardından Balcı Çamlığımızın doğasına uygun olarak yeni yürüyüş yolları, bisiklet yolu yaptık. Basket, voleybol, tenis ve mini çim futbol sahası yaptık. Çocuk oyun alanları, fitnes aletleri ve satranç alanı yaptık. Geceleri de vatandaşlarımızın güven içinde olmaları için ışıklandırma yaptık ve güvenlik görevlisiyle de vatandaşlarımızın rahatça spor yapacakları bir alan haline getirdik. Ayrıca binin üstünde yetişkin ağaçla Balcı Çamlığımızın yeşillenmesine katkı sağladık. İki adet çeşmeyle de vatandaşlarımızın su ihtiyaçlarını gidermelerini sağladık. Ancak Balcı Çamlığına gelen vatandaşlarımızın tuvalet ihtiyacı duyması nedeniyle de çözüm ürettik. Balcı Çamlığımızın dışındaki otoparkın yanındaki alana vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderecekleri tuvaletler yaptık. Ayrıca Belediye Şirketimizin işleteceği bir kafeterya da yapıyoruz. Spor öncesi veya sonrası vatandaşlarımızın çayını içebilecekleri güzel bir mekan olsun istiyoruz. Bu alanda çalışmalarımız son aşamaya geliyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.