BAKKALLAR ODASI BAŞKANI ÖMER METİN GÜVEN TAZELEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAKKALLAR ODASI BAŞKANI ÖMER METİN GÜVEN TAZELEDİ

Paylaş
 

Bandırma Bakkallar ve Bayiler Odası’nın Kurtuluş Düğün Salonu’nda yapılan 26. Olağan Genel Kurulu’nda Ömer Metin Güven tazeledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan genel kurul, çevresinde sevilen, sayılan, çalışkan, dürüst Başkan Ömer Metin odanın faaliyet raporlarını okudu ve oy çokluğuyla onaylandı.

Başkan Ömer Metin yaptığı konuşmada “Hiper Gross marketler şehir dışına kurulmalı sayıları sınırlandırılmalı. Vergi yükümüz bu kadar ağırken devlet tarafından çıkarılan bir yasayla Tekel satış ruhsatlarımız alkol ve tütün olmak üzere ikiye ayrıldı. Aynı dükkanda 2 ayrı ruhsatla, 2 ayrı harçla satış yükü getirildi. Kaçak sigara ve alkol satışları konusunda yapılan denetimler sayesinde gereken önlem ve tedbirler alınmıştır. Ayrıca 16 şubat 2014’den bu yana oda yönetim kurulumuz 53 defa toplantı yaptı. 233 yeni üye kaydı yapıldı. 272 üyenin gerek ölüm, gerekse emekli olmalarından dolayı üyelikleri silinmiştir.” dedi.

Oda başkanlarının ve kalabalık misafir grubunun katıldığı genel kurula ilgi büyüktü. Salon gönderilen çelenklerle çiçek bahçesine döndü. Başkan Ömer Metin meslekte 25 ve 30 yılını dolduran Bandırma’daki bakkal ve bayi üyelerine muhteşem teşekkür plaketi verdikten sonra oda başkanları da üyelere plaket takdim ettiler. Genel kurula katılan misafirlere kuşbaşı dana etli pilav, ayran ve tatlı ikram yapıldı.

Genel kurulda Ömer Metin yönetim kurulu başkanı seçildi. Yönetim kurulu asil üyeler Haldun Özdoğan, Zekeriya Nalbantoğlu, Taner Bekiroğlu, Yüksel Çalışkan, Şenol Pekel, Şeref Kalkandelen seçildi.
Denetim kuruluna ise Bülent İnce, Abdullah Ayrılmaz ve Evren Uçar seçildi.

Bizde Bandırma’nın Sesi Gazetesi olarak Ömer Metin’i tebrik eder, başarılı çalışmalar dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.