Bakımlı Erkekler İçin 5 Altın Kural | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Bakımlı Erkekler İçin 5 Altın Kural

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Tüm dünyanın beğeniyle izlediği ve karıizmalarına hayran olduğu Hollywood jönleri gibi bakımlı bir cilde sahip olmak isteyen modern erkeklere destek ise FOREO’dan . Nasıl mı? Uzmanlar tarafından önerilen 5 altın kurala uymanız yeterli olacaktır.

Kural 1- Derinlemesine temizlik: Karizma kusursuz bir yüz görünümüne sahip olmanın ilk kuralıdır. Günlük temizlik rutinini alışkanlık haline getirerek gözeneklerin oluşumunu azaltabilirsiniz böylece kusursuz görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Gözeneksiz, temiz ve canlı cildiniz sayesinde ise zorlu hava şartlarında cildinizi nemlendirerek Hollywood yıldızları gibi harika görünebilirsiniz.

Kural 2- Mimiklerinizin farkına varın: Mimikleriniz sizi siz yapan özelliklerinizden başlıcası. Onları ne kadar etkili kullanırsanız, o kadar etkileyici olursunuz

Kural 3- Cildinizi nemlendirin: Hollywood jönlerini koşuşturmalı hayatlarında saatlerini yüzlerini korumak için ayna karşısında geçirdiklerini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Temizlediğiniz cildinize süreceğiniz nemlendirici ile canlı ve etkileyici bir yüz görünümüne sahip olmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Özellikle kış aylarında yeterince nemlendirilmemiş cildiniz kuruyarak deformasyona uğrar. Günlük olarak kullanacağınız nemlendiricinizi kirden arındırılmış cildinize nazik hareketlerle uygulayın.

Kural 4- Susuz olmaz: Vücudumuzun %50’sinin su olduğunu düşünürsek, günlük su ihtiyacımızın ne kadar önemli olduğunu göz ardı edemeyiz. Susuz kalan cildiniz solar. Canlı ve etkileyici bir cilt için su bardağınızı elinizden düşürmeyin.

Kural 5- Doğru beslenin: Doğru ve dengeli beslenerek sadece formda kalmış olmazsınız. Yiyeceklerinizi renklendirerek cildinizin daha çekici ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için C vitamini içeren, koyu yeşil yapraklı sebzeler ve kırmızı meyveler en büyük destekçiniz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.