BAKAN'DAN ÇOCUKLARA KIRMIZI DÜDÜK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAKAN’DAN ÇOCUKLARA KIRMIZI DÜDÜK

Paylaş
 
google haberlerde takip et
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ‘Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük‘ projesi kapsamında Susurluk ilçesinde yol uygulamasına katılarak, durdurulan araçlardaki çocuklara düdük, şapka ve tişört verdi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, helikopterle geldiği Susurluk’ta, Vali Ersin Yazıcı ve protokol üyeleri tarafından karşılandı. Soylu, Balıkesir-Bursa Karayolu istikametinde bulunan Susurluk Bölge Trafik İstasyon Amirliği tarafından gerçekleştirilen yol uygulamasına katılarak emniyet yetkililerinden trafik durumu ve kaza sayıları ile ilgili bilgi aldı. Bakan Soylu, daha sonra jandarma ve polis memurlarıyla bayramlaştı. Yolda yapılan uygulama kapsamında durdurulan araçların sürücü ve yolcularıyla sohbet eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, araçlarda bulunan çocuklara kırmızı düdük, şapka ve tişört hediye etti. Bakan Soylu, jandarma ve polis memurlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Susurluk Bölge Trafik İstasyon Amirliği bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, daha sonra helikopterle bölgeden ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.