BAKAN SOYLU'DAN KARACABEY'E ÖVGÜ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAKAN SOYLU’DAN KARACABEY’E ÖVGÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldi.

Karacabey’in her anlamda sürdürülebilir gelişimi adına yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Başkan Özkan, bugüne kadar olan desteklerinden dolayı Bakan Soylu’ya teşekkür ederken, ilçenin birbirinden eşsiz doğal ve kültürel değerlerinin gün yüzüne çıkarılması adına, çalışmalarına kararlı bir şekilde devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Özkan ayrıca, 3T vizyonu çerçevesinde Karacabey’in gelişimi olduğu kadar; Bursa’nın ve ülkemizin kalkınması adına da büyük bir atılım dizisi başlatıldığına vurgu yaptı.

Karacabey’in Potansiyeli Gün Yüzüne Çıkmaya Başladı

Karacabey’in geçmişten bu yana, tarım ve hayvancılık konusunda ülkemize örnek teşkil ettiğine vurgu yapan Bakan Soylu ise özellikle son dönemde yapılan dönüşüm çalışmalarıyla birlikte, Karacabey’in turizm konusunda da ciddi mesafe kat ettiğine değinerek, ilçenin sahip olduğu değerlerin sırasıyla hayata geçirilmesinin önemine vurgu yaptı.

Bakan Soylu, Karacabey’in mevcut coğrafi konumu itibariyle de Bursa’nın ve ülkemizin geleceğinde çok önemli bir potansiyele sahip olduğuna işaret ederek, Karacabey’e olan desteklerinin tüm hızıyla süreceğini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.