BAKAN SOYLU'DAN AÇLIK GREVİNDEKİLER İÇİN TUTUKLAMA GEREKÇESİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAKAN SOYLU’DAN AÇLIK GREVİNDEKİLER İÇİN TUTUKLAMA GEREKÇESİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İçişleri Bakanı Soylu, açlık grevinde olan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça hakkında; “Terör örgütleri üyeliğinden suçları var.” dedi.

Süleyman Soylu, Vilayetler Hizmet Birliği Genel Kurulu’nda konuşma yaptı.

İçişleri Bakanı burada yaptığı konuşmada son günlerde açlık grevi ile kamuoyu oluşturma çabasında olan ve terör örgütü üyeliğinden gözaltına alınan Nuriye Gülmen ile Semih Özakça hakkında konuştu.

“FAHRİYE ERDAL GİBİ GÜLERYÜZLÜ FOTOĞRAFLARI BASILIYOR”
“Biz çocuklarımızı terörist olarak eğitsinler diye okula göndermiyoruz.” diyen Bakan Soylu sözlerine şöyle devam etti; “Biz çocuklarımızı terörist olarak eğitsinler diye okula göndermiyoruz. Bir zamanlar Fehriye Erdal’a yaptıkları gibi şirin, güler yüzlü fotoğraflarını basıyorlar. Daha önce 25 kez gözaltına alınmış, bunlar mı akademisyen? Örgüt adına çalışma ve afiş asma eylemleri var. Kasım ayından bu yana bu kişilere destek veren milletvekilleri ve basın kuruluşları bu kişilerin DHKP-C terör örgütü üyesi olduğunu hiç söylediler mi? Semih Özakça… bu kişinin silahlı terör örgütüne üye olma, kemiklerin kırılmasına sebebiyet verecek derecede kasten yaralama suçlarından yürüyen ceza davaları olduğunu kimse neden yazmıyor…”

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.