BAKAN CANİKLİ BALIKESİR'DEYDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAKAN CANİKLİ BALIKESİR’DEYDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Çeşitli programlara katılmak üzere Balıkesir’e gelen Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli,  Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Valiliğe gelişinde Vali Ersin Yazıcı, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra Vali Yazıcı’nın makamına geçti.

Ziyaret sırasında Bakan Nurettin Canikli’ye, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirterek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin, programları dâhilinde Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak Valiliğimize de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.

DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİPTİR
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’ye Balıkesir’i anlatan Vali Yazıcı, “İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır.”dedi.

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İÇİN BALIKESİRDEYİZ
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ise konuşmasında Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksekokulu 14. Dönem Astsubay Temel Askerlik ve Astsubaylık Anlayışı Kazandırma Eğitimine Katılan Aday Kursiyerlerin Ant İçme Töreni ve geleceğe yönelik projeleri birlikte görüşmek ve çeşitli etkinliklere katılmak üzere Balıkesir’de bulunduğunu söyledi.
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Balıkesir’deki diğer programlara katılmak üzere Valilikten ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.