BAHÇEŞEHİR'DEN TÜRKİYE 1.LİĞİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAHÇEŞEHİR’DEN TÜRKİYE 1.LİĞİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Akademik başarılarıyla gerek il çapında gerekse ülke genelinde Bandırma’nın başarı çıtasını yükselten Bandırma Bahçeşehir Koleji bu sefer de resim dalında büyük bir başarıya imza attı.
T.C Milli Eğitim Bakanlığı ve Yeşilay’ın düzenlediği ‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ konulu resim yarışmasında 12. Sınıf öğrencisi Helin Legün Şen Türkiye 1.si oldu. Yeşilay Genel Merkezi Sepetçiler Kasrı’nda düzenlenen ödül töreninde başarılı öğrencimiz ödülünü Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in elinden aldı.
Kampüs Müdürü Mebrike Balvar öğrencisinin başarısını tebrik etti ve akademik çalışmaların yanı sıra kültürel ve sanatsal çalışmalara da çok önem verdiklerini söyledi. Mebrike Balvar Bandırma Bahçeşehir Koleji’nde her öğrencinin kendi yetenekleri doğrultusunda eğitim alabilmesi için imkanların son derece üst düzeyde olduğunu ifade etti ve ‘Bu anlamlı yarışmada Türkiye 1.liği elde eden öğrencimizi ve yetişmesindeki emeklerinden dolayı görsel sanatlar öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.