foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAHÇEŞEHİR “ÖZEL ÖĞRENCİLERİN” FARKINDA

ZİYARETÖGRENCİ
Paylaş
 

Her yıl Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında düzenlemiş oldukları kermeslerden elde edilen gelirlerle güzel ve anlamlı projelere imza atan Bahçeşehir Koleji öğrencileri bu yılda Atatürk Özel Eğitim okulunu ziyaret ederek FARKINDAYIZ dediler.
Öğrenci, veli ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleşen ziyaret sonrasında almış oldukları destekleyici eğitim materyallerini teslim eden öğrenciler birkaç hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, geride bıraktıkları bu güzel karelerle özel öğrencilerin FARKINDA olduklarını resmettiler.
Bahçeşehir koleji öğrenci. Öğretmen ve velilerini okulunda misafir etmekten duyduğu mutluluğunu dile getiren Özel Eğitim Okul Müdürü Algan KARTAL misafirlerine okuluyla ilgili bilgilendirme yaptıktan sonra. Özel eğitime gerekli kişilerin sadece özel gün, hafta, tören zamanlarında değil yaşamın her anında hatırlanması gereğini dile getirdi. Bandırma halkının özel eğitim okulu öğrencilerine karşı duyarlılığının artmasının sevindirici olduğunu vurgulayan KARTAL, ziyaretlerinden dolayı Bahçeşehir kolejine özellikle teşekkür etti…

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.