foto-deniz1

Bahçeşehir Koleji’nden Santrançda Birincilik, Üçüncülük ve Altıncılık

1
Paylaş
 

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Satranç Yarışması Balıkesir Altıeylül Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi. Balıkesir genelinde Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde yapıldı.

Bandırma Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden Eylül Çilek, Kerem Yaldız ve Ezgi Kılıç dereceye girdi.

Bandırma Bahçeşehir Koleji 9.Sınıf öğrencsi Ezgi Kılıç Gençler Kategorisi Okullar Arası İl Birinciligi Satranç Turnuvası’nda İl birincisi olarak Türkiye genelinde yapılacak olan Satranç Turnuvasına katılmaya hak kazandı.

6. sınıf öğrencisi Eylül Çilek Küçükler Kategorisi Okullar Arası İl Birinciligi Satranç Turnuvası’nda İl üçünüsü olarak Türkiye genelinde yapılacak olan Satranç Turnuvasına katılmaya hak kazandı.

9. sınıf öğrencisi Kerem Yaldız Gençler Kategorisi Okullar Arası İl Birinciligi Satranç Turnuvası’nda İl altıncısı oldu.

Bandırma Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mebrike Balvar öğrencilerinin başarılarından gurur duyduklarını ve memnuniyetini belirtti. TEOG ve LYS başarılarının yanında sportif alan faaliyetlerinde birincilik, üçüncülük ve altıncılıkla taçlandırdığını gösterdi.

Bir önceki yazımız olan Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Talebine Yetişemiyorlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.