BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDEN BÜYÜK BAŞARI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN BÜYÜK BAŞARI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Masa Tenisi Turnuvası Balıkesir Yeni Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Balıkesir genelinde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda Küçük Erkekler Takımı Balıkesir İl 1.si olarak, Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Türkiye Masa Tenisi Şampiyonasına katılmaya hakkı kazandı.

Bandırma Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Mebrike Balvar öğrencilerinin başarılarından gurur duyduklarını ifade ederek memnuniyetini belirtti.

Balvar, “Küçük Erkekler Takımı Balıkesir İl 1.si olan masa tenisi takımında yer alan Bandırma Bahçeşehir Ortaokulu öğrencileri İlkcan İnan Tığlı, Çetin Sever, Sinan Tan ve Arda Kundakçı’yı başarılarından dolayı tebrik ederim” dedi.

Öte yandan Bandırma Bahçeşehir Koleji öğrencileri geçtiğimiz günlerde Balıkesir genelinde düzenlenen Badminton Yıldız Erkekler İl ikincisi ve Kort Tenis Küçük Erkekler kategorisinde il dördüncüsü oldu.
Bandırma Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden oluşan takımlarını çalıştıran Berk Kondu, Yasemen Erden ve Çiğdem Varlıbaş öğrencilerinin verdiği emeklerin karşılığını aldıklarını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.