BAHÇELİ TÜM KAPILARI KAPATTI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAHÇELİ TÜM KAPILARI KAPATTI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

MHP Lideri Devlet Bahçeli ile Başbakan Ahmet Davutoğlu yaklaşık 2 buçuk saat görüşme yaptı ancak koalisyon sonucu alınamadı.

Görüşme sonrasında Davutoğlu’nun yaptığı açıklamalara göre, Devlet Bahçeli henüz konunun başında koalisyona karşı olduğunu belirterek bu yolu kapattı.

BÜTÜN SEÇENEKLERE KAPALI
Bahçeli, Davutoğlu ile yaptığı görüşmede koalisyon seçeneğinin dışında seçim koalisyonunu, azınlık hükümetini ve erken seçimi de istemediğini söyledi. Davutoğlu “Bahçeli’nin ifadelerine saygı duydum” dedi.

“BAHÇELİ DESTEK VERMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ”
“Sayın Bahçeli ile samimi, dürüst, açık bir görüşme yaptık. Kendisi çok açık bir ifade ile kamuoyu ile paylaştığı 4 konuyu da ifade ederek Ak parti ile koalisyon imkanını mümkün görmediğini söyledi. Seçim koalisyonu, azınlık hükümeti desteğini de kabul etmeyeceğini söyledi. Erken seçime de destek vermeyeceklerini söyledi. İfadelerine de çok saygı duydum.”

MHP lideri daha önce yaptığı açıklamada da sadece AK Parti-CHP koalisyonuna onay verdiğini açıklamıştı. Bahçeli diğer seçenekleri önceki açıklamalarında da reddetmişti.

Bir önceki yazımız olan İŞTE AK PARTİ'NİN MHP'YE SUNDUĞU 4 SEÇENEK? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.