foto-deniz1

BAGFAŞ’A YENİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ATANDI

Paylaş
 

Bandırma Gübre Fabrikaları AŞ (BAGFAŞ)’ta uzun yıllar başarılı işlere imza atan Ela Seçkiner yuvasına döndü. Emekli olduktan sonra bir süre dinlenen Seçkiner, gelişen iş hacmi doğrultusunda yeniden ticaret ve ihracattan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak BAGFAŞ’ ta göreve başladı.

Avusturya Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan ve 1984 yılında iş hayatına atılan Ela Seçkiner;  BP, NV Turkse, Shell, The Shell Co of Turkey, Tırsan ve Pak Holding’ te çeşitli kademelerde görev yaptı.

BAGFAŞ’ taki uzun dönemli iş hayatına 1999 yılında İthalat müdür yardımcısı olarak başlayan Seçkiner, 2000’de İthalat Müdürü oldu. 2004 yılında ise ticaretten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ela Seçkiner BAGFAŞ’ taki 15 yıllık iş hayatı sonunda 2014 yılında emekli oldu. Çok başarılı bir çalışma hayatı geçiren Ela Seçkiner emekli olduktan üç yıl sonra yeniden BAGFAŞ’ ta göreve davet edildi.

BAGFAŞ YK Bşk / CEO  Kemal Gençer gibi Alman ekolünden olan Ela Seçkiner, 1963 yılında doğdu. Evli ve 2 erkek çocuk annesi olan Seçkiner İngilizce ve Almanca biliyor.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.