foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AZİZ YILDIRIM’DAN TOKAT YİYEN BAŞKAN KONUŞTU

AZİZ YILDIRIM
Paylaş
 

Aziz Yıldırım’ın tokat attığı Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyingüngör, “Hoş geldin demek için elimi uzattım, bana yumruk attı” dedi.

Yakın Doğu Üniversitesi – Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı arasında oynanan maçta Aziz Yıldırım’ın Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör’e fiziksel müdahalesi kameralara yansıdı.

Zorunlu olmasına rağmen Fenerbahçe Yönetimine protokol tribününde yer ayırmadığı iddia edilen Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyingüngör’e Yıldırım tepki gösterdi.

HOŞ GELDİN DEDİM YUMRUK YEDİM
Aziz Yıldırım ile yaşadığı olayların ardından konuşan Işık Eyigüngör, “Aziz Yıldırım gelince hoş geldin demek için elimi uzattım, bana yumruk attı. Maçtan sonra kendisinden şikayetçi olacağım. Durup dururken vurdu, herkes de gördü. Niye vurduğunu bana değil de Aziz Yıldırım’ın kendisine sormanız lazım” şeklinde konuştu.

AZİZ YILDIRIM: BU İŞ BURADA BİTMEYECEK
Yıldırım ise, “Görüyorsunuz yaptıkları ahlaksızlıkları. Oyuncularımızı ayartıyorlar, bilet istiyoruz bilet vermiyorlar, burayı Beşiktaş taraftarlarıyla dolduruyorlar. Bu maç Fenerbahçe ile Yakın Doğu Üniversitesi arasında oynanacak maç. Bu Beşiktaşlılar’ın burada ne işi var. Ama bu iş burada bitmeyecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan FİKRİ SAĞLAR DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.