AYVALIK'TA BRİÇ HEYECANI BAŞLIYOR AYVALIK'TA BRİÇ HEYECANI BAŞLIYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

AYVALIK’TA BRİÇ HEYECANI BAŞLIYOR AYVALIK’TA BRİÇ HEYECANI BAŞLIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Briç İhtisas Kulübü tarafından bu yıl 5. si düzenlenen geleneksel briç festivali bu yıl 30 Eylül, 1 ve 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleşeceği öğrenildi.
Bu yıl; Grand Otel Temizel’de organize edilen 5.Ayvalık Briç Festivaline Türkiye’nin dört bir yanından briç oyuncularının yanı sıra yurt dışında da oyuncuların katılacağı belirtiliyor.
30 Eylül Cuma günü saat 16.00 da ‘Hoş geldiniz’ ikili turnuvası ile başlayacak olan festivalde; 1 Ekim Cumartesi günü ise ‘Sepete Hücum’ adıyla gerçekleşecek karşılaşmalarda, oyuncuların Ayvalık’a has ürünlerden oluşan sepetleri kazanabilmek için mücadele edecekleri vurgulandı.
Oldukça heyecanlı ve zevkli karşılaşmalara sahne olması beklenilen festivalin son etabının gerçekleşeceği 2 Ekim Pazar günü ise; briç oyuncuları takımlar halinde karşılaşma yapacaklar. 4 kişiden oluşan takımlar halinde mücadele edecek olan ekipler, ilk üçe girebilmek için kıran kırana yarışacaklar.

Düzenledikleri turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Ayvalık Briç ihtisas Kulübü Başkanı Sevinç Bozok, briç gibi güzel ve zevkli akıl oyununu gözlemlemek ve heyecanlı maçları izlemek isteyen herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.
Başkan Bozok, festivalin gerçekleşmesinde kendilerine destek veren Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın yanı sıra Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu ile isimlerinin açıklanmasını istemeyen tüm dostlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Kaynak : egegundem

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.