AYRIŞMA DEĞİL, BİRLİK ZAMANI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AYRIŞMA DEĞİL, BİRLİK ZAMANI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Demokrasi Nöbetinin 9. gecesinde Milletvekili Kasım Bostan’la birlikte gece meydandan ayrılmayarak, gençlerle kahvaltı yapan Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, muhalefete “Ayrışma değil, birlik olma zamanı. Darbe girişimi, Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı yapıldı. Toplumun her kesiminden, yüzlerce vatandaşımız ellerinde sadece Türk Bayraklarıyla demokrasi nöbeti tutuyor. Aramızda muhalefet partilerin yöneticilerini de görmek isteriz” çağrısında bulundu.
Gönen’de Demokrasi Nöbeti’ni sürdüren vatandaşlar Cumhuriyet Meydanı’nı doldurmaya devam ediyor. Gönen’de Demokrasi Nöbetine katılan AK Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, demokrasi mitingi sonrasında Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ile birlikte gece de meydandan ayrılmayarak, demokrasi nöbetini sürdürdü.
Gönen’deki Demokrasi Nöbetine toplumun her kesimin iştirak ettiğini, sivil toplum örgütlerinin de ikramlarıyla demokrasi nöbetine katkı sunduğunu belirten Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Demokrasi nöbetlerinde, aramızda muhalefet partilerinin yöneticilerini de görmek isteriz.
15 Temmuz askeri darbe girişimi, bir partiye değil Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı yapıldı. Sokağa dökülen halkımızın, direnci, dünyada ender rastlanılacak demokrasi zaferi kazandırdı. Ülkemizi ve milletimizi tehdit eden tehlike geçen kadar evlerimize girmeyeceğiz.
DEMOKRASİ BAYRAMI YAŞANIYOR
Yaşlısıyla, genciyle, kadınıyla erkeğiyle her yaştan ve her görüşten insanlarımız, meydanları doldurarak, Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Millette olduğunu, ülkemiz üzerinde kirli oyunlar oynayan güçlere göstermekte.
Demokrasi nöbetine Türk Bayrağı dışında bayrak yok. siyasi parti sloganları atılmıyor. Biz, Gönen’de muhalefet partilerinin yöneticilerini de aramızda görmek isteriz. Şu anda ayrışmaya değil, birlikte tek yürek olmaya ihtiyacımız var. Muhalefet partilerinin, meydanlarda AK Parti şovu yaşanıyor algısı uyandırması, demokrasi nöbetine katılan halkımıza haksızlık. Kaldı ki, demokrasi nöbetlerinin hiçbirinde Türk Bayrağı dışında bayrak açılmadı, açılmayacak da” açıklamasını yaptı.

Kaynak: İlk Haber Gazetesi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.