foto-deniz1

AYDINLIOĞLU 3. DEFA MKYK’DA

aydınLIoğlu
Paylaş
 

AK Parti Balıkesir Milletvekili, “Partimizin sırtında kamburlar varsa partimiz bu kamburlardan arınacak. Bir takım şaibelere, dedikodulara bulaşan kim varsa, genel merkezimiz hızla üzerlerine giderek milletimizin sevdiği, güvendiği insanlarla yoluna devam edecek”

AK Parti’nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde MKYK üyeliğine yeniden seçilen Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu,  “Kurucu Genel Başkanımız partinin başına geçiyor. Partimiz daha da güçlenecek” dedi.
50 kişiden oluşan AK Parti MKYK’da yeniden yer aldığını belirten ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Aydınlıoğlu,  “Partimiz yeni bir solukla yoluna devam edecek. Daha önce yarım bıraktığımız işi şimdi tamamlamış olduk. Hak yerini buldu. Kurucu Genel Başkanımız partinin başına geçiyor. Partimiz daha da güçlenecek” diye konuştu.
“Türkiye ayak bağlarından kurtulacak”
Bu dönemin yeni bir dönem olacağının altını çizen Aydınlıoğlu, “2023 Türkiye’sine giden bu yolda daha hızlı kararlar alınan bir dönem olacak. ‘Su akar mecrasını bulur’ derler ya şimdi daha hızlı yoluna devam edecek partimiz. Büyük projelerimiz olacak. Türkiye ayak bağlarından kurtulacak. Bu anayasa değişikliğinden sonra ülkemiz bir nefes aldı. Milletimiz kazanımlarını kaybetmek istemedi. 5 yıldan 5 yıla seçimler yapılacak ve konuşulacak. Siyasi bir istikrar olursa bir ülkede ekonomik istikrar da olur. Partimizin sırtında kamburlar varsa partimiz bu kamburlardan arınacak. Bir takım şaibelere, dedikodulara bulaşan kim varsa, genel merkezimiz hızla üzerlerine giderek milletimizin sevdiği, güvendiği insanlarla yoluna devam edecek. Yeni süreçte şuana kadar yapılan yanlışların yapılmaması için ne gerekiyorsa yapılacak” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan SÜT TÜKETİMİNİN ARTMASI GEREKİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.