AYDINLIOĞLU 3. DEFA MKYK'DA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AYDINLIOĞLU 3. DEFA MKYK’DA

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Balıkesir Milletvekili, “Partimizin sırtında kamburlar varsa partimiz bu kamburlardan arınacak. Bir takım şaibelere, dedikodulara bulaşan kim varsa, genel merkezimiz hızla üzerlerine giderek milletimizin sevdiği, güvendiği insanlarla yoluna devam edecek”

AK Parti’nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde MKYK üyeliğine yeniden seçilen Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu,  “Kurucu Genel Başkanımız partinin başına geçiyor. Partimiz daha da güçlenecek” dedi.
50 kişiden oluşan AK Parti MKYK’da yeniden yer aldığını belirten ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Aydınlıoğlu,  “Partimiz yeni bir solukla yoluna devam edecek. Daha önce yarım bıraktığımız işi şimdi tamamlamış olduk. Hak yerini buldu. Kurucu Genel Başkanımız partinin başına geçiyor. Partimiz daha da güçlenecek” diye konuştu.
“Türkiye ayak bağlarından kurtulacak”
Bu dönemin yeni bir dönem olacağının altını çizen Aydınlıoğlu, “2023 Türkiye’sine giden bu yolda daha hızlı kararlar alınan bir dönem olacak. ‘Su akar mecrasını bulur’ derler ya şimdi daha hızlı yoluna devam edecek partimiz. Büyük projelerimiz olacak. Türkiye ayak bağlarından kurtulacak. Bu anayasa değişikliğinden sonra ülkemiz bir nefes aldı. Milletimiz kazanımlarını kaybetmek istemedi. 5 yıldan 5 yıla seçimler yapılacak ve konuşulacak. Siyasi bir istikrar olursa bir ülkede ekonomik istikrar da olur. Partimizin sırtında kamburlar varsa partimiz bu kamburlardan arınacak. Bir takım şaibelere, dedikodulara bulaşan kim varsa, genel merkezimiz hızla üzerlerine giderek milletimizin sevdiği, güvendiği insanlarla yoluna devam edecek. Yeni süreçte şuana kadar yapılan yanlışların yapılmaması için ne gerekiyorsa yapılacak” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.