AYDIN ÖZEN, AK PARTİ'DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AYDIN ÖZEN, AK PARTİ’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı başdanışmanı inşaat mühendisi Bandırmalı Aydın Özen, Ak Parti’den Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Bandırma Ak Parti İlçe Teşkilatında yapılan toplantıda aday adaylığı resmi evraklarını ilçe başkanı Alp Bostancı’ya teslim etti.

Basın toplantısına kalabalık bir partili ile gazeteciler katıldı.

Aydın Özen yaptığı konuşmada “Bir yıldır Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun başdanışmanlığını Bandırma Koordinasyon Merkezi’nde görev yapıyorum. Bandırma ile ilgili güncel olayları, Bandırma Belediyesi’nin çalışmalarını her gün yakından takip ediyorum. Belediye Başkanı seçildiğinde Bandırma için hazırladığım onlarca güzel projeyi en kısa sürede hayata geçirmek için çalışacağım. Bu seçimlere çok iyi hazırlandık. Talep olursa Bandırma ile ilgili projeleri arkadaşlarım ile paylaşmak isterim. Uzun yıllardır Bandırma için güzel projeler hazırladım. Zafer, daima inananlarındır.” dedi.

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı’da yaptığı açıklamada “10 yıldır Bandırma’yı yöneten CHP saltanatını bu seçimde son vereceğiz. On yıllık fetret devri kapanacak. Ak Parti olarak Bandırma’ya dev projelerle gelip kentimizi Türkiye’nin cazibe merkezi haline getireceğiz. Mart 2019 seçimlerine çok iyi hazırlanıyoruz.” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.