AK PARTİ'NİN BANDIRMA ADAYI AYDIN ÖZEN Mİ? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AK PARTİ’NİN BANDIRMA ADAYI AYDIN ÖZEN Mİ?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma AK Parti Belediye Başkan adayının AYDIN ÖZEN olacağı konuşuluyor.

Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Yücel Yılmaz isminin belirlenmesinin ardından gözler Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayına çevrildi. Bandırma’da adaylık için başvuran 10 aday adayı arasında Bandirmaninsesi.com’un ulaştığı kulis bilgilerine göre Bandırma AK Parti adayının Aydın Özen olacağı öngörülüyor.

AYDIN ÖZEN’İN OFİSİNE ZİYARETÇİ AKINI

Aydın Özen’in Bandırma’daki ofisini hergün onlarca Ak Partili üyelerin ziyaret etmesi de gözlerden kaçmazken sosyal medya da Aydın Özen hesabının takipçi sayısı hızla yükseliyor.

PROJELERİ İLE DİKKAT ÇEKEN TEK İSİM AYDIN ÖZEN

Bandırma’da adaylığı kesinleşmeden proje açıklayan tek isim olan Aydın Özen’in hazırladığı çalışmaların AK Parti genel merkezi tarafından beğenildiği öğrenilirken siyasi kulislerde Bandırma adına rüzgarı esmeye başladı.

AYDIN ÖZEN KİMDİR?

İnşaat Mühendisi olan Bandırmalı hemşehrimiz Aydın Özen, Ulaştırma-Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü’nde, Genel Müdür Yardımcılığı başarılı bir şekilde yerine getirdikten sonra 1 yıl boyunca Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde başdanışmanlık görevini sürdürdü.

2014 Yerel seçimlerde Bandırma Belediye Başkanlığına aday adayı olan Özen, adaylık kampanyasında, gündeme getirdiği ‘Kanal-Bandırma, Fener Bandırma ve yeni Bandırma’ projeleri ile özellikle sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmişti.

Aydın Özen’in kent sosyolojisi, şehirleşme, Osmanlı’da şehirleşme projeleri konularında da araştırmaları bulunuyor.

2018 yılında ise Bandırma ve Erdek için Kyzikos Kapıdağ Antik Kent projeleri üzerinde çalışmalar yaptı. Ayrıca Bandırma’ya 10 dk mesafedeki Tatlısu mevkiinde akıllı yaşam kenti projesinde çalışmaları devam ediyor.

MUSTAFA YAMANER / Bandirmaninsesi.com

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.