foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AYYILDIZ TEPE SAKİNLERİ TIRLARDAN ŞİKAYETÇİ!

TJPG
Paylaş
 

Bandırma Ayyıldız Tepe Mahallesi sakinleri ve esnaf, İlk Haber’e açıklamalarda bulundu.

Ayyıldız Tepe mahallesinde bulunan tır parkının kapalı olmasından dolayı Erdek-Liman yolu üzerine ve mahalle aralarına sağlı sollu gelişigüzel bırakılan kamyon ve tırlardan dolayı mahalle sakinleri ve esnaf şikayetçi.

Mahalle sakinleri kamyonların bina yanlarına park edildiğini, kamyon kasalarından binaların balkonlarına ve camlarına tırmanılarak çok kolay bir şekilde evlere girebildiğini ve bu durumun hırsızlara davetiye çıkardıklarını belirtti.
Mahalle esnafı yaptıkları açıklamada; “Otoparkın açık olduğu süre içerisinde kamyon ve tırlardan 10- 15 TL gibi bir ücret alındığını öne sürerek, Otoparkta W.C yoktu. Park içerisinde herhangi bir sosyal hizmet olmadığı için, şoförler bu paraya otoparka girmiyorlardı. Ucuz bir tarife olsaydı. Yollarda park ederek tehlike oluşturmazdı” dedi.

Vatandaşlar konuşmalarının devamında; “Otoparkın düzgün bir şekilde işletilmesini istiyoruz. Otoparkın içine WC yapılmasını, gişelerin otoparkın içine alınmasını, otoparkta güvenlik olmasını istiyoruz otopark, eksiklerinin giderilerek tekrar açılması durumunda, Şoförlerde rahatça araçlarını bırakmış olur. Esnafa da faydası olur” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.