AVUKAT ŞAHİN AÇIKLADI "KORONA VİRÜS NİSAN AYINDA BİTECEK" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AVUKAT ŞAHİN AÇIKLADI “KORONA VİRÜS NİSAN AYINDA BİTECEK”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Avukat Birol Şahin korona virüs ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şahin virüsün etkisinin nisan ayı sonunda düşerek biteceğini iddia etti. Nisan ayının son derece önemli olduğunu vurgulayan Birol Şahin az kaldı biraz daha sabredin dedi.

İŞTE ŞAHİN’İN SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMALARI

“1-Covid-19 altı 6 ay kullanım süresi olan geliştirilmiş bir virüstür…Virüs’ün ilk 1 ay kuluçka süresi ve son 1 ay sönme süresidir.
Dünyada ilk vaka Kasım 2019 Çin’de görülüp virüsün bir an da yok olacağı tarih Haziran 2020’dir.
2-Türkiye için kritik zaman NİSAN Ayıdır..Son 1 ay da sönme süresi olduğu için Nisan sonu itibariyle etkisini kaybetmeye başlayacak.Bu nedenle Nisan ayı son derece önemlidir..
3-Virüs sebebiyle Ulaşım, dolaşım, kısmen üretim durduruldu..Bu durgun Dünyanın uydudan sismik etkisi, iklim değişiklikleri, okyanus ve kara da ki canlılar, kutuplar ve çevre kirliliği dahil her şey gözlemlenerek insanlığın geleceği için tek tek kayıt altına alınmaktadır…
5-Üretim yeniden planlanacak..”
6-Global pandemi bittiğinde süreci doğru yöneten devlet başkanları göreve devam edecek. Yönetemeyeler ise yerlerini yeni liderlere bırakacaklar.
7-Türkiye hazırlığını yıllardır yaptı…2020 Cumhurbaşkanlığı Programını okuyun..
Yeter ki Korkmayın, Devletimize güvenin, Devletimizin uyguladığı açıkladığı kurallara uyun…
8-Türkiye Cumhuriyeti olarak bu salgını en az hasarla atlatan ülkelerden biri olacağız.
Tabi ki kurallara uyup kendimizi izole ederek. Ev de kalmak bir hastane odasında gırtlağında boruyla yoğun bakımda yatmaktan ve nefes alamamaktan iyidir.
Az kaldı, Nisan sonuna kadar 1 ay sabredin..

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AÇIKLADI "KAPALI PAZAR YERİ..." başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.